Rõdudele

EPO PÕRANDAD - RÕDUDELEDisbon 404 Acryl-BodenSiegel

Kasutusalad:
Värv normaalse koormusega, tsemendiga seotud põrandapindadele sees ja väljas; näiteks keldrites, laoruumides, hobiruumides, panipaikades, büroodes ja näituseruumides, rõdudel, lehtlates, terrassidel. Kasutatav ka valuasfaldil siseruumides.

Ei sobi sõidetavatele põrandatele ja põrandatele, kus on pidevalt seisvat vett või on pidev mehaaniline koormus. Ametlikult lubatud viimistluskiht betoonile, krohvi- ja kiviplaatidega pindadele kogumisvannides ja –ruumides, kus hoitakse kütteõli EL ja diislikütust, samuti isoleerõlisid ja hüdraulikaõlisid, kasutatav sees ja väljas. NB! Minimaalsetest materjalikuludest peab kinni pidama!

Omadused:
Veega lahjendatav, ühekomponendiline dispersioonvärv põrandapindadele. Hõõrdekindel, elastne, ilmastikukindel. Kiiresti ja lihtsalt töödeldav. Siseruumidesse ja välispindadele. Lubatud kasutada kütteõli kogumisvannides ja liftišahtides (ametlik luba DIB-ilt) nii sise- kui välistingimustes. Võimaldab eksklusiivset värvikujundust tänu 32-le Farb-Collection värvitoonile. Capamixi toonimisseadmetes võimalik kohapeal toonida enam kui 2300 värvitooni.

Ohutuskaart


Disboxid 446 PU-Klarschicht

Kasutusalad:
Läbipaistev, elastne viimistluskiht mittetihedatele kattematerjalidele rõdudel, terrassidel ja lehtlates. Suurepärane kaitse vanadele plaat- ja mosaiikkatetele välistingimustes. Hõõrdekindel lakikiht (sile või libisemist takistav) värviliste viimistluskihtide peale (kipsi sisaldusega) välistingimustes, nagu Disboxid 448 Elastikschicht, Disboxid 449 PU-Deckschicht, Disbon 404 Acryl-Siegel für Böden.

Omadused:
Pragusid kattev. Väga hea nakkuvus glasuuritud ja glasuurimata keraamiliste pindadega. Talub pikaajalist niiskust. Ilmastiku- ja UV-kindel.


Disboxid 2E-System

Disboxid 2E-System on spetsiaalselt ette nähtud niiskusest läbiimbunud ja/või tugevalt kahjustatud aluspindade katmiseks rõdudel, terrassidel ja pergolates. Probleemsed aluspinnad isoleeritakse kandva, armeeritud Watec®2E-Matte ja Disboxid EP-Mörtel seguga. Aluspinnast eralduv niiskus ventileerub Watec®2E-Matt arvukate kanalikeste kaudu hästi välja. Metallist ääreliistu WatecFin®BE abil kujundatakse meeldiva välimusega serv, mille kaudu saab pinnale kogunenud vesi takistusteta ära voolata. DIN 1986 kohase veeäravoolusüsteemi rajamiseks võib rõdu äärde paigaldada vihmaveerenni WatecFin®BR.

Kasutusalad:
soleeriv, stabiilne ja ventileeriv saneerimissüsteem niiskusest läbiimbunud, lagunenud ja kahjustatud põrandapindadele rõdudel, terrassidel ja pergolates.

Toote täpsem info PDF-failina


Disboxid 448 Elastikschicht TS

Kasutusalad:
Viimistluskiht mineraalsetele ja keraamilistele põrandapindadele välistingimustesse, näit rõdud, terrassid, lehtlad.

Omadused:
Elastne ja pragusid kattev. Ilmastikukindel. Talub pidevat niiskust. Vastupidav mehaanilisele koormusele.


Disboxid Multicolor-System – außen

Kasutusalad:
Rõdudele, terrassidele ja lehtlatele.

Omadused:
Seitse dekoratiivset naturaalkivi värvitooni. Kuus värvilist värsket tooni ja kaks eksklusiivset ja ehedat tooni spetsiaalse splendid-efektiga (splendid – särav) ColorLine-Farbtonreihe värvide seast. Elastne, pragusid kattev ja tihendav. Kõrgkvaliteediline, nõudlikule maitsele ja pinna individuaalse kujundamise võimalusega.

Toote täpsem info PDF-failina


Disboxid Stonecolor-System – außen

Kasutusalad:
Rõdudele, terrassidele ja lehtlatele.

Omadused:
Ainulaadne kombinatsioon väga hästi koormust taluvast põrandaviimistluskihist ja värvilisest kiltkivikillustikust. Käimis- ja hõõrdekindel. Difusioonivõimeline, seega sobiv ka mullapinnaga kokkupuutes olevatele põrandaplaatidele. Samuti magnesiit- ja anhüdriitkiviplaatidele. Optiline efekt saavutatakse vastavalt värviliste kildude valikule.

Toote täpsem info PDF-failina


Disboxid 948 Color-Chips

Kasutusalad:
Kunstmaterjalist chips-id (chips – helbed, killud, laastud) individuaalseteks pealispinnakujundusteks Disbon-põrandaviimistluskihtidele sise- ja välistingimustes vastavalt tehnilisele informatsioonile.