Klikka, et minna avalehele

VX Kivisillus OÜ
Kreutzwaldi 26 A
Rakvere 44314
Tel +372 51 09 274


Reg. kood: 10726146
KMK nr: EE 100 675 034
MTR: EE J002957
MTR: EH 10726146–0001

TEGEVUSALAD

EPO põrandad - tööstusele

Keskmiselt koormatavad

Disbon 404 Acryl-BodenSiegel

Kasutusalad:
Värv normaalse koormusega, tsemendiga seotud põrandapindadele sees ja väljas. näit keldrites, laoruumides, hobiruumides, panipaikades, büroodes ja näituseruumides, rõdudel, lehtlates, terrassidel. Kasutatav ka valuasfaldil siseruumides. Ei sobi sõidetavatele põrandatele ja põrandatele, kus on pidevalt seisvat vett või on pidev mehaaniline koormus. Ametlikult lubatud viimistluskiht betoonile, krohvi- ja kiviplaatidega pindadele kogumisvannides ja –ruumides, kus hoitakse kütteõli EL ja diislikütust, samuti isoleerõlisid ja hüdraulikaõlisid, kasutatav sees ja väljas. NB! Minimaalsetest materjalikuludest peab kinni pidama!

Omadused:
Veega lahjendatav, ühekomponendiline dispersioonvärv põrandapindadele. Hõõrdekindel, elastne, ilmastikukindel. Kiiresti ja lihtsalt töödeldav. Siseruumidesse ja välispindadele. Lubatud kasutada kütteõli kogumisvannides ja liftišahtides (ametlik luba DIB-lt) nii sise- kui välistingimustes. Võimaldab eksklusiivset värvikujundust tänu 32 Farb-Collection värvitoonile. Capamixi toonimisseadmetes võimalik kohapeal toonida enam kui 2300 värvitooni.

Disbopox 442 GaragenSiegel

Kasutusalad:
Mineraalsetele ja tugeva asfaltkiviga põrandapindadele, väikese kuni keskmise koormusega põrandatele elu- ja tööstusruumides. Põrandapindadele garaažides, jalgrattakeldrites, pesemis- ning sanitaarruumides.

Omadused:
Veeauru difusioonivõimeline. Ilmastikukindel. Vastupidav kemikaalidele. Ei pehmene.

Disbopox 443 EP-Imprägnierung

Kasutusalad:
Värvitu impregneer mineraalsetele põrandapindadele. Sobib kruntkihiks veega lahjendatavate EP-põrandavärvide alla. Järeltöötlemismaterjal mattniiskete betoon- ja kiviplaatpõrandatele.

Omadused:
Veeauru difusioonivõimeline. Sobib mattniisketele pindadele. Veekindel. Vastupidav kemikaalidele. Talub kestvat niiskust.

Disbopox 447 Wasserepoxid
Põrandapinnad: sõidetavatele mineraalsetele põrandapindadele ja tugevatele asfaltkividele siseruumides, tööstuses, nagu teenistusruumid, keskküttekatlamajad, laod, arhiivid, kauplused, vahekäigud, evakuatsioonikäigud ja –trepid, ühiskondliku kasutusega ruumid. Seinapinnad: mineraalsetele seinapindadele, mis peavad olema väga vastupidavad kemikaalidele, desinfektsioonivahenditele või niiskusele, nagu haiglad, ventilatsioonišahtid, laboratooriumid, toiduainete- ja aromaatsete ainete tööstuse tootmisruumid.

Disboxid 948 Color-Chips

Kasutusalad:
Kunstmaterjalist chips-id (chips – helbed, killud, laastud) individuaalseteks pealispinnakujundusteks Disbon-põrandaviimistluskihtidele sise- ja välistingimustes vastavalt tehnilisele informatsioonile.